تولید کننده وال پست

وال پست آماده

وال پست آماده

وال پست آماده

والپست چیست؟

در کلامی ساده می‌توان وال پست را نوعی نگهدارنده دانست که با انتقال نیروی وارده بر دیوارها به قاب ساختمان، موجب استحکام بیشتر دیوارها می‌گرد. وال پست، نوعی کلاف است که موجب ایجاد ارتباطی مؤثر بین دیوار و اسکلت می‌گردد. به این ترتیب با بروز حوادثی مانند زلزله، دیوار به راحتی دچار ریزش نمی‌شود.

از آنجاییکه دیوارها یکی از اجزاء مهم ساختمان به شمار می‌روند، پایدارسازی آن‌ها می‌تواند نقشی اساسی در پایدارسازی کل سازه داشته باشد و این وظیفه بر عهده وال پست است.

تولید وال پست و اجرای آن

در سازه‌های اسکلتی به طور معمول تولید وال پست با مصالح فولادی، پروفیل‌های نبشی، قوطی یا ناودانی انجام می‌شود.  در مرحله بعد تمام اجزا را ضد زنگ می‌زنیم و سپس دیوار‌های غیر سازه‌ای و تیغه‌ها را داخل آن مهار می‌کنیم. وادارها حتماً باید به صورت درست و مناسب با سایر اجزای سازه‌های بالایی و تحتانی (تیر‌ها) درگیر شوند.

نحوه اجرای وال پست فلزی در بلوک سبک

در زمان اجرای وال پست فلزی در بلوک‌های سبک در مرحله اول می‌بایست بر اساس نقشه، محل قرارگیری ورق‌های اتصال به سقف و کف بررسی گردد. همچنین محل آن به صورت دقیق تعیین گردد. . بعد از آن می‌بایست در یک سمت بلوک را به طور کامل و در طرف دیگر قسمت والپست از داخل بلوک ایجاد گردد.

روش اجرای وال پست در اسکلت بتنی

برای اجرای وال پست در سازه بتنی، در مرحله اول می‌بایست محل قرار‌گیری و ساخت وال پست، بر طبق نقشه تعیین گردد. بعد از آن اقدام به نصب ورق‌های اتصال در کف و سقف می‌کنیم. توجه داشته باشید که باید فاصله نصب وال پست در زمان اجرای دیوار را خالی نگه دارید. در مرحله بعد و موقع ردیف کردن بلوک‌ها در هر 2 ردیف باید بوسیله یک بست، دو دیوار مجزا را به یکدیگر متصل کنید.

 

آیرون رفیعی, پخش وال پست, تولید کننده وال پست آماده, فروش وال پست آماده, قیمت وال پست آماده, لیست قیمت والپست, مزایای استفاده از وال پست, وال پست آماده, وال پست آماده در تهران, وال پست جدید, وال پست منقطع
نوشتهٔ بعدی
قیمت وال پست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید