فروش وال پست جدید

وال پست جدید

وال پست جدید

وال پست جدید

والپست منقطع چیست؟

والپست منقطع (ناودانی منقطع) یا وادار یک روش مقاوم کردن دیوار ساختمان و سازه در برابر باد، طوفان، زلزله و آسیب‌های محیطی است.

نحوه استفاده از ناودانی منقطع در ساختمان بتنی

محل قرارگیری ناودانی منقطع ها در این سازه‌ها بر اساس نقشه مشخص می‌گردد، و پس از تعیین شدن محل آنها در سقف و کف، ورق‌های اتصال نصب خواهند شد. در گام بعدی بلوک‌ها را به صورت ردیفی قرار می‌دهیم و به ازای هر 2 ردیف از 1 بست کمک می‌گیریم تا 2 دیواری که از یکدیگر جدا هستند به همدیگر متصل شوند. در مرحله بعدی 4 میلگرد را به ورق‌های مورد استفاده در سقف و کف جوش می‌زنیم. بعد از اتمام این مراحل، میلگردها را به بست متصل کرده و عملیات قالب بندی را انجام می‌دهیم.

والپست با مقطع نبشی :

این نوع از انواع ناودانی منقطع ها، نقش کنترل کننده حرکت خارج از صفحه ی دیوار را ایفا می کند. یکی از پرکاربردترین انواع وال پست مورد استفاده در صنعت ساختمان، والپست با مقطع نبشی می باشد که از لحاظ اقتصادی هم بسیار مقرون به صرفه می باشند. وال پست با مقطع نبشی، از دسته وال پست‌هایی است که کاربردش هم در وال پست‌های سنتی و هم در نوین وال پست‌ها، دیده می‌شود.

 

آهن آلات رفیعی, تولید کننده وال پست جدید, خرید وال پست جدید, سفارش وال پست جدید, فروش وال پست جدید, قیمت وال پست جدید, وال پست جدید, وال پست جدید اراک, وال پست جدید ارومیه, وال پست جدید خراسان رضوی, وال پست جدید در تهران, وال پست جدید قم, وال پست جدید کرج
نوشتهٔ پیشین
قیمت وال پست
نوشتهٔ بعدی
تولید کننده وال پست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید